איך תבחרי קוסמטיקאית מקצועית

יופי לי תל אביב

תוכן עניינים

איך תבחרי קוסמטיקאית מקצועית? כאשר את רוצה לעבור טיפול קוסמטי, את רוצה שתטפל בך הקוסמטיקאית הטובה ביותר. כך,  שהטיפול ייצא טוב. שתיראי יפה. כיצד תדעי את מי לבחור? על מנת שתבחרי את הקוסמטיקאית הטובה ביותר עבורך, הכנו לך מדריך מקצועי, שיסייע לך בבחירה.

2 הדרכים העיקריות לקבל מידע על קוסמטיקאית:

המלצות מ"פה לאוזן"

יש לך חברה או קרובת משפחה שקיבלה טיפול קוסמטי לטיפול שאת רוצה? פני אליה! ייתכן והיא תוכל להמליץ לך על קוסמטיקאית שתתאים גם לך. מומלץ שתקבלי כמה המלצות על קוסמטיקאיות, ומתוכן תבחרי אחת.

כרטיס הביקור של הקוסמטיקאיות- האינטרנט!

קיבלת מידע על כמה קוסמטיקאיות? איך תצליחי לבחור אחת מכולן? בדרך הטובה ביותר, היא לקבל מידע מהאינטרנט. כדאי להיכנס לכל אתר אינטרנט, דף הפייסבוק, ערוץ היוטיוב ותמונות באינסטגרם של הקוסמטיקאיות. החומר שתראו, יסייע לכם לאמוד את רמת המקצועיות. 

היכן גרה הקוסמטיקאית?

גם אם שמעת המלצה על קוסמטיקאית מקצועית ביותר, אך היא גרה במרחק נסיעה של שעתיים מהבית שלך, מומלץ לך לבחור בקוסמטיקאית אחרת, הגרה קרוב אליך. 

האם הקוסמטיקאית עורכת אבחון מקצועי?

קוסמטיקאית שאינה עורכת אבחון מקצועי- איננה קוסמטיקאית מקצועית! 

קוסמטיקאית מקצועית, מאתרת את שורש הבעיה של המטופלת. על הקוסמטיקאית, לקיים מפגש היכרות מקדים, בו עורכת למטופלות אבחון מקיף. מטרת האבחון, היא לבדוק האם המטופלת זקוקה לבדיקות רפואיות נוספות לפני התחלת הטיפול. 

כיצד מתבצע האבחון?

הקוסמטיקאית, שואלת את המטופלת שאלות שונות, על הרגלי החיים ביום יום. השאלות מכסות נושאים שונים בענייני היום יום, כמו: הריון והנקה, אלרגיות שונות, האם קיימים הרגלים כמו שתיית אלכוהול ועישון. 

באיזה שיטה מטפלת הקוסמטיקאית?

לכל בעיה אסתטית, יש מגוון רחב של שיטות טיפול. חלק מהשיטות מתאימות לך, וחלק פחות. לכן, כשאת עורכת שיחת טלפון ראשונית עם הקוסמטיקאית, בדקי באיזו שיטה היא מטפלת. אם אינך מכירה את השיטה- חפשי מידע על שיטת הטיפול באינטרנט. 

מה ההכשרה של הקוסמטיקאית?

אם את רוצה קוסמטיקאית מקצועית, חשוב שלא תסתמכי רק על המלצות, ומידע חיובי עליה מהאינטרנט. עליך לוודא שלקוסמטיקאית יש הכשרה מקצועית. בשיחת הטלפון, בררי היכן למדה את התחום. בחרי אך ורק בקוסמטיקאית שלמדה את התחום בבית ספר מקצועי. מומלץ גם שתבקשי מהקוסמטיקאית שתשלח אליך במייל את התעודה.

ולסיום- חשוב שהקוסמטיקאית תיתן יחס אישי וייחודי לכל מטופלת!

חשוב מאוד לבחור בקוסמטיקאית מקצועית. אולם- חשוב לא פחות שהקוסמטיקאית תהיה אנושית ורגישה. תחוש ותבין את הכאב הפיזי של המטופלת, ותעשה ככל יכולתה כדי לצמצם את הכאב. חשוב שבזמן הטיפול הקוסמטיקאית תברר האם המטופלת חשה בכאב. חשוב לא פחות, הוא שהקוסמטיקאית תתקשר אל המטופלת כמה ימים לאחר הטיפול, כדי לברר איך היא מרגישה. 

קוסמטיקאית טובה לא מנסה למכור לך מוצרי טיפוח! קוסמטיקאית טובה לא תמכור לך מוצרי טיפוח. היא תעשה עבודה טובה, ותגרום לך לרצות לרכוש את מוצרי הטיפוח של הקוסמטיקאית.