האם כדאי לקוסמטיקאיות לבחור מיטת טיפולים חשמלית?

תוכן עניינים

האם כדאי לקוסמטיקאיות לבחור מיטת טיפולים חשמלית?

לפעמים, חלק מהריהוט של מכון קוסמטיקה, כולל מיטת טיפולים. לפני פיתוח הריהוט החשמלי למכוני הקוסמטיקה, היו הקוסמטיקאיות רוכשות מיטות טיפול אחידות לכל סוגי הטיפולים. בעידן הריהוט החשמלי, אפשר למצוא מיטת טיפולים חשמלית לכל סוג של טיפול. מיטות הטיפול החשמליות מתבססות על מנועים מובנים, המאפשרות להזיז את ולסובב את החלקים השונים של המיטה. האם לכל קוסמטיקאית מתחילה מומלץ רכוש מיטת טיפולים חשמלית?

מתי מומלץ לקוסמטיקאיות לקנות מיטת טיפולים רגילה?

כאשר קוסמטיקאית מתחילה פותחת מכון קוסמטיקה, לרוב לא יהיה לה תקציב לקניית מיטת טיפולים חשמלית. צריך לזכור, שהתקציב של קוסמטיקאית מתחילה קטן מאוד. מחיר מיטות טיפול רגילות הינו זול מאוד. אפשר לקנות מיטת טיפול יד ראשונה במחיר של פחות מ2000 ₪. כמובן, שאם מוצאים מיטת טיפולים רגילה איכותית מיד שנייה, ניתן לחסוך יותר כסף. יתרון נוסף במיטות הטיפולים הלא חשמליות, הוא בכך שניתן לחסוך מקום בקליניקה באמצעות קניית מיטה מתקפלת.

החסרונות של מיטת טיפולים מכנית רגילה.

לצד יתרון המחיר של מיטות טיפולים חשמליות, ישנם גם חסרונות. פעולות הרמת המיטה והזזת החלקים השונים דורשת כוח. וכך, צריכה הקוסמטיקאית בעת הטיפול לבזבז זמן וכוח על הרמה והורדה של המיטה באופן ידני, וכיוונון החלקים השונים לפי רצון ונוחות המטופלת. לעומת זאת, בעת הרמה והורדה של מיטת טיפולים חשמלית, הקוסמטיקאית לא צריכה להפעיל שום כוח, אלא רק ללחוץ על שלט.

מהם מחירי המיטות החשמליות?

ההוצאה על רכישת מיטות טיפולים חשמליות הינה הוצאה יקרה. המחירים הזולים ביותר מתחילים מ5500 ₪. ככל שיש יותר מנועים למיטה ויכולות התנועה משוכללות יותר, כך מחיר המיטה גבוהה יותר. מחירי מיטות טיפולים ספא או עיסוי חשמליות, נע בין 10,000 ₪, ל12,000 ₪. ישנן מיטות טיפולים חשמליות יקרות במיוחד כמו מיטת מים חשמלית שעולה 18,000 ₪.

מהו המבנה הקלאסי של מיטת טיפולים חשמלית?

למיטת טיפולים חשמלית יש מבנה קלאסי: הראש מתרומם, ויש מנגנון הטיה. המיטות החשמליות מורכבות מ3 חלקים: משענת לראש, חלק לגוף, וחלק לרגליים. באופן כללי, אפשר לבחור האם לכוון את המיטה באופן כזה שהמטופלת במצב שכיבה, או בהמשך הטיפול להפוך את מצב השכיבה של המיטה למצב ישיבה. בחלק מהמיטות, אפשר לפצל את הרגליים.

מיטת טיפולים ספא חשמלית.

הדור הבא של המיטות הטיפוליות החשמליות כבר כאן! מה דעתכן על מיטת ספא טיפולים חשמלית? בימות החורף, המטופלות תרגשנה תחושה נעימה כאשר הן שוכבות על מיטת טיפולים, והמזרון הוא חם ונעים.

מיטת עיסוי חשמלית- מיטת טיפולים פשוטה יותר של הדור החדש, היא מיטת עיסוי חשמלית. המנוע החשמלי הקבוע במיטה, מפעיל זרמים היוצרים למטופלת השוכבת על המיטה תחושה נעימה של עיסוי.

מיטות הטיפול היוקרתיות- מיטות מים חשמליות!

אם חשבתן שסקרנו את המיטות הטיפוליות החשמליות הטובות ביותר- טעיתם! עדיין לא סקרנו את מיטות המים החשמליות. מדובר כאן במיטת טיפולים מפנקת במיוחד, עם תאורת לד חשמלית במזרון. אין ספק, שהמראה של מיטת טיפולים עם נורות לד, גורם למטופלות יותר חשק ורצון להיכנס למכון. אולם, לא כל קוסמטיקאית מבוססת מספיק על מנת לרכוש מיטה זו. מה מיוחד כל כך במזרון מים? המזרנים של מיטות הטיפולים הינם פשוטים מאוד, ולא אורתופדיים. לעומת זאת, מזרן מים, הינו רך ונעים מאוד, ובריא לגב.

אם החלטתן לקנות מיטת טיפולים חשמלית- חשוב שתשמרו על כללי הבטיחות!

בשימוש במיטת טיפולים חשמלית, דורש אחריות מרבית מצד הקוסמטיקאית המטפלת. שימוש לא זהיר במיטה החשמלית, עלול להביא חלילה להתחשמלות. חשוב גם שתשימו לב מה רמת הקרינה שנפלטת מהמיטה. ולכן, חשוב מאוד להקפיד לקנות מיטות חשמליות עם תקן בטיחות.