כמה דברים שצריך לדעת לפני שקונים שולחן מניקור

pexels-photo-973405

תוכן עניינים

חשוב להתאים את עיצוב שולחן המניקור אל חדר הטיפולים. ישנם תכונות שונות של שולחן למניקור, שכדאי להכיר לפני שבוחרים את השולחן. תכונות אלו חשובות לעבודה בריאה ומקצועית, ותדמית טובה בעיני הלקוחות. אילו דברים צריך לשים אליהם לב בעת קניית השולחן? יש לשים לב לגובה השולחן, מאילו חומרים מיוצר השולחן, ומהו העיצוב של השולחן. האם אפשר לנייד את השולחן בקלות מחדר לחדר? אילו תוספים אפשר להתקין לשולחן? אחת מההתלבטויות של בעלות מכון מניקור, היא האם להזמין שולחן עבודה זוגי. אם רק את עובדת במכון, אין צורך להזמין שולחן מניקור זוגי. אולם אם יש לך שותפה או עובדת נוספת שכירה, שולחן עבודה זוגי יוכל להיות חסכוני עבורך.

תכונות שנשים אליהם לב בעת בחירת שולחן המניקור.

ישנם תכונות שחשוב לשים אליהם לב בעת בחירת שולחן המניקור, ולא להתעלם מהם. תכונות אלו יסייעו לכך שהשולחן יהיה שימושי עבורכם בעת טיפולי המניקור, וייצוגי עבור הלקוחות המגיעים למכון לקבלת טיפול מניקור.

גובה- חשוב שהשולחן יהיה מתאים לכן כאשר אתן יושבות על כיסא. אך, חשוב מאוד שהלקוחה לא תצטרך להתכופף מדי כדי להגיע אל השולחן. 

מאיזה חומר מיוצר השולחן? החומר העמיד ביותר, הוא עץ מלא. אך אם אין תקציב, אפשר להסתפק בשולחן העשוי מעץ מעובד. בכל מקרה, שולחנות המניקור מצופים פורמייקה. חלק מהקוסמטיקאיות, יעדיפו שמשטח השולחן יהיה עשוי מזכוכית. בכל מקרה, מומלץ שהארוניות יהיו מעץ מלא.

עיצוב אסתטי ומזמין של השולחן-  שולחן מניקור עגול, מושך יותר לקוחות מאשר שולחן מרובע. הצורה הסטנדרטית של שולחנות מניקור, היא סימטרית, כאשר בכל קצה יש עיגול. הצבע המומלץ ביותר עבור השולחן, הוא לבן. אם בחרתן שולחן מזכוכית, עדיף לבחור בזכוכית לבנה. הלבן, מתמזג בקלות עם כל צבע אחר. אם מתחשק לכן לתת דווקא עיצוב נשי לקליניקה, תוכלנה להיות מקוריות, ולהזמין שולחן בגווני לבן- אדום, או לבן עם צבע נשי אחר.

ניידות- מומלץ שהשולחן לא יהיה כבד מדי, על מנת שיהיה ניתן להעבירו ממקום למקום. מניקוריסטיות רבות מעדיפות לשים גלגלים מתחת לרגלי השולחן ולארוניות. כאשר שטח החדר קטן, מומלץ לפעמים לקנות שולחן מתקפל. 

יצרן איכותי- חשוב שתבחרו את שולחן המניקור הטוב ביותר עבורכן! לכן, מומלץ שתבחרו שולחן מהיצרנים הטובים ביותר בשוק. לכן- עדיף לפעמים לקנות שולחן מניקור יד שנייה מיצרן איכותי, מאשר שולחן מניקור חדש מיצרן פחות איכותי. 

שולחנות מניקור בסגנון איטלקי.

סקרנו עד עכשיו את הסגנון הקלאסי הנפוץ בישראל של שולחנות למניקור. ישנו סגנון נוסף ושונה של שולחנות מניקור- בסגנון איטלקי. שולחנות אלו בנויים מקרשים של מלבנים צרים. מתחת לכיסא, יש מעמדי רגליים. העיצוב האיטלקי דואג לכך שהשולחן יהיה חלק ונקי מאביזרים. לכן, בעיצוב האיטלקי בונים כוורות על הקיר בהם מאכסנים את הציוד, או בונים על השולחן סטנד לציוד ולקים. 

תוספים שניתן להתקין בשולחן המניקור.

כיוון שיש לאכסן ציוד במגירות שולחן המניקור, חשוב שלשולחן יהיו מגירות רחבות, וגבוהות ככל הניתן. למניקוריסטית יש ציוד רב, כדאי שיהיו 3 ארוניות מגירות ב2 צידי השולחן. לפעמים, אפשר לבחור שולחן בעל עיגולים בקצוות אשר לא מוצמדות אליו ארוניות, ולקנות או להזמין בעבודת נגר מיוחדת- ארוניות עם גלגלים. העבודה הכרוכה ב”מניקור”, דורשת דיוק רב. לכן, נדרש להתקין תאורה מעל שולחן העבודה. אי לכך, עליכם לוודא שיהיה ניתן להצמיד לשולחן תאורה מתכוננת. 

האם כדאי להזמין שולחן מניקור בעבודת נגר?

ישנו מספק מצומצם של יצרני שולחנות מניקור איכותיים ביותר. לפעמים המחיר של השולחנות הללו יהיה גבוה מאוד. לכן כדאי במקרים מסוימים להזמין שולחן בעבודת נגר. אולם לשם כך, יש לעבוד מול הנגרים הטובים ביותר, והאמינים ביותר. מומלץ גם להבין בסוגי העצים השונים, כדי לקבל תוצר איכותי ומדויק. שולחן בעבודת נגר, משתלמת ביותר כאשר שטח המכון קטן מאוד, ויש צורך במידות מיוחדות שלא נמצאות בשוק. לפעמים, תרצנה עיצוב מיוחד ומקורי לשולחן, וצבעים מקוריים ביותר. ולכן, תוכלנה לקבל שולחנות מיוחדים אלו, רק בעבודת נגר.