קוסמטיקאיות- כך תבחרו ריהוט למכון היופי!

brown-chair-with-white-pillows-161737

תוכן עניינים

הנטייה הטבעית של קוסמטיקאית בעת בחירת הציוד למכון היופי- היא לבחור ציוד לפי מחיר. אבל מחיר, הוא רק שיקול אחד מתוך השיקולים של הקוסמטיקאית. אין ספק, שההוצאה הראשונית על הריהוט למכון היופי יכולה לפעמים להיות גבוהה. ולכן, חשוב שהוצאה זו, תענה על הצרכים של הקוסמטיקאית, וכמובן של המטופלת. בעת תכנון ריהוט המכון, מומלץ לשים את המטופלת במרכז. יש צורך לחשוב: איזה ריהוט יהיה נוח עבור המטופלת? האם הוא בטיחותי ונוח עבורה? האם היא תרגיש צפוף במכון, או שיהיה מרווח ונוח עבורה?

תכננו על נייר את סידור הריהוט במכון

הדרך הטובה ביותר שתגרום לכם לא לקנות ציוד מיותר למכון, היא לשרטט על נייר את ציוד הריהוט במכון. שרטטו היכן תעמוד המיטה, הכסא של המטופלת, והשולחן והכסא של הקוסמטיקאית. לפי השרטוט, יהיה לכם קל יותר לחשב מידות. צריכים ציוד נוסף? אחרי שהציוד הבסיסי מונח בשרטוט, אפשר להוסיף בו רישום של ציוד נוסף לפי המקום, ובוצרה הגיונית. חשוב מאוד, שהמכון קוסמטיקה לא יהיה עמוס ברהיטים, ותהיה בו תחושה של חלל ומרווח. 

מה רמת הבטיחות של הרהיט?

בריאות המטופלת, צריכה לעמוד בראש מעייניה של הקוסמטיקאית, כאשר היא בוחרת ציוד למכון. ולכן, אי אפשר לבחור כל סוג של כסא עבור המטופלת. יש לבחור אך ורק כיסאות עם משענת יציבה ובטוחה לגב. כמובן, אי אפשר לרכוש מיטה, מבלי לוודא שיש תו תקן על הייצור שלה. אין להסתפק בתו תקן סיני, אלא לחפש תו תקן אירופאי, או בינלאומי. אם הקוסמטיקאית החליטה להשקיע ולרכוש ריהוט למכון תוצרת הארץ, עליה לחפש תו תקן ישראלי. 

השקעה של ריהוט לטווח ארוך

אין ספק, שכאשר קוסמטיקאית משקיעה ברכישת ריהוט למכון, היא רוצה לבחור בציוד שיחזיק מעמד לשנים רבות. וכאן עולה השאלה: האם עדיף לרכוש ריהוט תוצרת סין, או ריהוט תוצרת אירופה? אין ספק שרהיטים תוצרת סין יהיו זולים יותר. אך, אין פיקוח על הייצור שלהם, ולא תמיד הם יהיו באיכות גבוהה. פעמים רבות, רהיטים אלו לא יחזיקו מעמד לאורך שנים. לעומת זאת, רהיטים למכון קוסמטיקה תוצרת אירופאית הינם איכותיים יותר, ויכולים להחזיק מעמד שנים רבות יותר. 

מה התוצאות של ריהוט לא איכותי?

מדוע חשוב כל כך להקפיד על ריהוט איכותי למכון יופי? משום שלריהוט לא איכותי, יש השלכות בריאותיות. מה קורה אם הכסא נשבר באמצע הטיפול? כמובן, שהמטופל לא יחזור שוב. אבל, אם המטופל נפצע או קיבל שבר, הוא יכול להגיש תביעה משפטית נגד המטפל. 

האם כדאי לרכוש ציוד יש שנייה?

כאשר קונים ציוד יש שנייה, צריך לשים לב שהציוד במצב איכותי, ולא מתבלה. אבל, ישנם יתרונות רבים לרכישת ציוד יד שנייה למכון. פעמים רבות, אפשר לרכוש ציוד יש שנייה בתוצרת איכותית מאוד, באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם מאוד. מהי בעצם ההגדרה של המושג: "ריהוט יש שנייה"? זהו ריהוט שרכשו אותו פעם ראשונה. הוא אינו חדש מהאריזה. לכן, המחירים של ריהוט יד שנייה משתנים מאוד. כמה תקציב הייתם מוכנים להשקיע ברכישת ציוד יד 2? לפעמים, המחיר לא יהיה זול, אך תוכלו לרכוש רהיטים בתוצרת איכותית מאוד, ובמצב כמעט חדש. אולם המחירים המקוריים של הרהיטים הללו, יהיו גבוהים הרבה יותר. 

 

מומלץ לקבל ייעוץ וליווי בעת רכישת ציוד למכון

למה לקבל לבד את כל ההחלטות הקשורות ברכישת ציוד למכון? אפשר לקבל ייעוץ וליווי מקצועי. ישנם יועצים מומחים בתחום שאפשר לשכור בתשלום. בחלק מחנויות הציוד, אפשר לקבל את שירות הליווי והייעוץ בחינם. בשירות זה, תוכל להתייעץ הקוסמטיקאית על כל רהיט שהיא עומדת לקנות.