המדריך המקיף לקורס פדיקור מניקור

pedicure-2244797_1280

תוכן עניינים

עריכת דין? הייטק? רפואה? אתם לא מעודכנים. המקצועות החדשים שצריכים להיות חלומה של כל אם פולניה עבור ילדיה הם מקצועות הטיפוח. מספיק להביט על רשימות התורים של כל מניקוריסטית מוסמכת בשביל להבין שמדובר באחד המקצועות המכניסים והמתגמלים ביותר כיום, המוכיחים יציבות ומאפשרים לנשים בכל הארץ לטפח קריירה משגשגת ומספקת.

אבל ראשיתה של כל קריירה – בלמידת המקצוע. ועל מנת להיות מניקוריסטית ופדיקוריסטית מוסמכת יש לעבור קורס מניקור פדיקור. בכל רחבי הארץ ניתן למצוא קורסים שונים, אך על מנת לקבל את ההכשרה הראויה ולפתח קריירה מצליחה, יש לבחור קורס מקצועי ואיכותי, לדעת ממה להיזהר ועל מה לא להתפשר.

כך תבחרי קורס מניקור פדיקור

על מנת להבטיח שתרכשי לעצמך מקצוע ותקבלי את כל הידע, הכלים והניסיון המעשי הדרושים, עלייך לבחור בחוכמה את הקורס בו תלמדי. כמו בתחומים אחרים, לא חסרים שרלטנים שיבטיחו לך הבטחות ולא יקיימו, ואם ברצונך ללמוד במקום שיבטיח את האיכות והמקצועיות של עבודתך, עלייך לשים לב למספק קריטריונים חשובים:

  1. קורס מטעם חברה בעל מוניטין – אנחנו לא אומרים עכשיו שאת חייבת ללמוד רק אצל הגדולים ביותר, אבל חשוב מאוד לברר מי השמות שעומדים מאחורי הקרוס, מה הוותק שלהם בתחום ומה המוניטין שלהם. ככל שהחברה שנותנת גב לקורס גדולה ומקצועית יותר, כך הידע שתקבלי יהיה מקיף, מעודכן ואיכותי יותר, וכך גם תקבלי יותר הזדמנויות עם סיום הקורס.
  2. קורס שהוא גם תיאורטי וגם מעשי – את ודאי לא מעוניינת לעשות את הניסיונות המעשיים הראשונים שלך על לקוחותייך הראשונים, ולכן חשוב לוודא שהקורס כולל גם לא מעט התנסות מעשית, של כל סטודנטית על חברותיה לקורס. ישנם קורסים במסגרתם אין הגבלה על התרגולים המעשיים – אלו בדיוק הקורסים שאת צריכה.
  3. קורס שמעניק לך ערכה מקצועית – קורס איכותי ומקצועי יעניק לכל משתתפת ערכה מקצועית שתשמש אותה במהלך הקורס ובצעדיה המקצועיים הראשונים, לאחר סיומו. כדאי להשוות בין הערכות הניתנות במסגרת הקורסים השונים, ולבחור בקורס שיעניק לך ערכה מקצועית ומקיפה מספיק, עמה תוכלי להתחיל את דרכך.
  4. התמחות בתום הקורס – כדאי מאוד לבחור בקורס המציע לך, עם תום הלימודים, עבודה כמתמחה, שתאפשר לך לצבור ניסיון וביטחון, ולשכלל את הכלים שרכשת במהלך הקורס, כאשר את עדיין תחת פיקוח והשגחה.
  5. ניקיון והגיינה – אחד הדברים החשובים בתחום הטיפוח הוא השמירה על ההגיינה, על סטריליות נדרשת ועל בריאותן ובטיחותן של לקוחותייך. אל תתביישי לבקר במקום בו נערך הקורס, לבחון את החדרים ואת המכשור ולוודא שישנה הקפדה על הגיינה. מקום שיקנה לך את ההרגלים הראויים מתחילת הדרך יבטיח שיהפכו לחלק בלתי נפרד משגרת העבודה שלך.

אל תחששי לחפש המלצות מבוגרות של קורסים בהם את מתעניינת, ולהבין מהן עד כמה הלימודים התגלו כמועילים ברגע שיצאו לדרך עצמאית, ועד כמה הן ממליצות על המקום בו למדו. בדקי גם את נסיונם והכשרתם של המורים והמדריכים, ולמדי רק ממי שמחזיקים בניסיון מעשי מכובד לצד הידע התיאורטי.