מה אתן יודעות על שעווה ברזילאית?

קוסמטיקאיות מקצועיות לפני כולן

תוכן עניינים

סביר להניח שכמעט כולכן התנסיתן בהסרת שיער באמצעות שעווה. חלק ממכן, בוודאי השתמש בשעווה ברזילאית. טיפול זה יעיל, ולפחות שבוע האזורים בהם מסירים שיער, יישארו חלקים. האם טיפול זה נפוץ בכל מכוני הקוסמטיקה? עדיין לא. חלק מהמכונים, מסירים שיער רק בשעווה רגילה. האם כדאי להסיר לבד שיער בבית באמצעות שעווה ברזילאית? מומלץ קודם לעבור טיפול במכון, וכך תוכלו ללמוד כיצד להשתמש לבד בשעווה הברזילאית. 

השעווה הברזילאית, מיוצרת משרף של עצים. השעווה, מגיעה בצבעים שונים, וריחות שונים. אחד מהצבעים הנפוצים ביותר של שעווה ברזילאית, הוא הצבע השחור. אולם, ישנם צבעים נוספים של גרגירי שעווה ברזילאית, כמו: לבן, אדום, כחול, ירוק, כתום, סגול, חום ועוד. 

מהם היתרונות של השימוש בשעווה ברזילאית? 

הסרה מלאה של כל השער

כאשר אתם משקיעות זמן וכסף ומסירות שער באמצעות שעווה, בוודאי הייתן רוצות שכל השיער יוסר. למעשה, אפשר  להסיר שיער מכל הגוף כולל הפנים, באמצעות השעווה הברזילאית. לכן, גם ספורטאים מקצועיים ביותר, משתמשים בשעווה זו להסרת שיער. וזו הסיבה, שהשעווה הברזילאית, הצליחה לחדור לארץ בצורה מוצלחת. 

תחושה נוחה של טיפול

השעווה הברזילאית, נוחה מאוד לעבודה. שעווה זו, אינה גורמת לכוויות או פציעות. למעשה, שכבת השעווה הברזילאית הנמרחת, אינה נדבקת על הגוף. השעווה נתפסת על השערות. ולכן כאשר מקלפים את השעווה, מוסרות השערות הצמודות לה. משך זמן טיפול הסרת השיער בשעווה ברזילאית קצר מאוד, ואורך בממוצע 15-20 דקות. לשעווה הברזילאית, יש גמישות. והתוצאה? תוכלו לצאת עם שיער חלק בכל הגוף! תלוי כמה זמן תרצו להשקיע. 

שעווה ברזילאית שחורה

אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של שעווה ברזילאית, היא השעווה הברזילאית השחורה. בשעווה זו, מומלץ להשתמש עבור המקומות העדינים ביותר.  השעווה הברזילאית השחורה, מגיעה במרקמים שונים. אפשר לקנות שקית עם גרגירי שעווה שחורים, ואפשר לקנות בקופסא קרם שעווה שחור. היתרון בשקית של גרגירי שעווה, הוא שאפשר לבחור כמות מסוימת קטנה של גרגרים לצורך הטיפול. רוצים להסיר שיער מהפנים? עליכם למרוח מסיכה של שעווה ברזילאית שחורה על הפנים. 

הוראות שימוש בשעווה ברזילאית

השימוש בשעווה ברזילאית, מאפשרת שימוש חלק, נעים ונקי. הצורה הטובה ביותר של שעווה ברזילאית, הוא בצורת נוזל. לכן, יש להמיס את גרגירי השעווה. הדרך הטובה ביותר להמיס את הגרגירים, היא להשתמש בממיס שעווה. את הנוזל, מורחים על המקומות מהם רוצים להסיר את השיער. אחרי שנוזל השעווה מתקשה, יש לתלוש את השכבה. לאחר היפול, מומלץ למרוח על הגוף שמן להסרת שעווה. אם אתן עושות לבד בבית טיפולי שעווה, מומלץ לכן לקנות ערכת שעווה. 

שעווה ברזילאית הנמרחת באמצעות רולר

אמנם, השעווה הברזילאית הנפוצה יותר, הינה שעווה מתקלפת, ומגיעה בצורת גרגרים. אולם, ישנו סוג נוסף של שעווה ברזילאית. שעווה זו מגיעה בצורת קרם, ומורחים אותה על הגוף באמצעות רולר. היתרון של הסוג השני, שהוא זמין כאשר השעווה הברזילאית בצורת גרגירים אוזלת מהמדפים. 

 

היכן ניתן לרכוש את השעווה הברזילאית?

אפשר לרכוש את השעווה בחנויות ציוד לקוסמטיקאיות. אולם, ניתן לרכוש את השעווה גם דרך חנויות שונות באינטרנט.  השעווה נמכרת בחנויות שונות של אי ביי. ניתן למצוא אתרים ישראלים בהם מוכרים את השעווה במחירים זולים. לפני שאתם קונים לבד, כדאי לכם לברר על הסוגים השונים בהם מגיעה השעווה הברזילאית, ולערוך השוואות מחירים. אם את מטופלת במכון קוסמטיקה, תוכלי להתייעץ עם הקוסמטיקאית המטפלת. 

מהי ערכת שעווה?

ערכת שעווה מתאימה גם לקוסמטיקאיות מקצועניות, אך גם לנשים חובבניות. בערכה, יש  פחית שעווה מתקלפת, מחמם שעווה, רולר שעווה, שמן להסרת שעווה, פרופוטלק, ושפדולה רחב. הציוד בערכה, מתאים לכל סוג של שעווה ברזילאית.