סודות היופי של הקוסמטיקאיות הצרפתיות

33124945 - close-up of beautician hand filing nails of woman in salon. manucurist women sitting in spa salon and looking at camera

תוכן עניינים

אין זה סוד, שהנשים בצרפת נראות צעירות. הצרפתיות משקיעות מזמנן וכספן ביופי ובטיפוח, ולפעמים, יבקרו פעם בחודש אצל הקוסמטיקאית. מה הסודות המקצועיים של הקוסמטיקאיות הצרפתיות, המצליחות להפוך את הנשים המבוגרות, לנשים צעירות ויפות? 

עיצוב פנים באמצעות "הרמודלינג פייס"

הקוסמטיקאיות הצרפתיות, מחדשות ומעצבות את עור הפנים של המטופלות, באמצעות מכשיר חשמלי, אליו מחוברות אלקטרודות. 4 זרמים, מועברים לפנים בו זמנית דרך המכשיר. זרמים אלו, מנקזים מהעור את השומן המיותר, ומחדירים לתוך העור  סרומים שונים היוצרים שינוי ברקמות העור, ומעלים את רמת הלחות של העור. ההשפעה של המכשיר היא חזקה. הזרמים, מעוררים את עור הפנים לייצר קולגן, המחדש ומרענן את עור הפנים. כדי לשמור על העור צעיר ורענן, מומלץ לחזור על הטיפול כמה פעמים בשנה. 

פילינג עם "לושן פי 50"

אחד מהתכשירים האהובים על קוסמטיקאיות צרפתיות, הוא "לושן פי 50". הן מטפטפות כמה טיפות על צמר גפן, ומורחות בצורה איטית על עור הפנים. התכשיר, יוצר קילוף טבעי עדין מאוד של העור. ידועניות צרפתיות מפורסמות, מנקות את הפנים עם תכשיר זה. 

לושן פי 50- תכשיר קוסמטיקה ייחודי של מי פיליניג. התכשיר מיוצר על ידי חברת ביולוג'יק רישרש. השימוש בתכשיר מתאים מאוד, כאשר רוצים לבצע טיפול מתיחה וריענון של העור באזור ממוקד. מומלץ לבצע את מריחת התכשיר על הגוף, לפני רחיצה באמבט. 

ללכת לישון עם מסיכה על הפנים

אחד מסודות היופי של הקוסמטיקאיות הצרפתיות, הוא שהן הולכות לישון עם מסיכות על הפנים. חלקן, ינצלו כל לילה למריחת מסיכה. כך, המסיכה נותרת על הפנים שלהן לילה שלם, וכל בוקר הן קמות יפות ורעננות. כדאי לגוון עם סוגי המסיכות. כך, כל פעם עור הפנים יוזן ברכים אחרים. כדי להגדיל את אפקט ההשפעה של המסיכה, מומלץ להוסיף אבקת סודה לשתייה אל המסיכה. האבקה, גורמת לעור הפנים להיות זוהר. 

אפשר למתוח את העור בלי זריקות בוטוקס

הקוסמטיקאיות הצרפתיות, אוהבות לבצע מתיחה של עור המטופלות מבלי להזריק להן בוטוקס. במקום הזריקות, הן משתמשות בתכשירים ייחודיים, המכילים חלבונים. בתכשירים אלו אין שומנים. החלבונים בתכשירים, יוצרים מתיחה של העור, ונותנים לו זוהר. דרך לא פולשנית בה מרימות הצרפתיות את העור באזור העיניים מבלי להזריק לעצמן בוטוקס, הוא מריחת סרום. 

הגישה הצרפתית הייחודית של מתיחת פנים

הקוסמטיקאיות הצרפתיות, לא מתייחסות אל הפנים כאל נקודות בודדות, אלא כאל מכלול של שרירים. כאשר קוסמטיקאית צרפתית תמרח קרמים על הפנים, היא תתייחס אל האף כאל נקודה מרכזית בפנים. האף, היא נקודה מרכזית החוצה את הפנים ל2. מנקודה זו, מריחת הקרמים תהיה בתנועה של "כלפי חוץ", ובכיוון מעלה. הקוסמטיקאיות הצרפתיות, מעסות ומורחות מלמעלה כלפי מטה. הסיבה של המתיחה אל הכיוון העליון, היא שכך השרירים הכבים לא ייפלו כלפי מטה בעת המתיחה. מתחילים בצוואר, ומסיימים במצח. 

 

התעמלות של העור

במושגי הקוסמטיקה הצרפתית, קיים מושג שפחות מוכר לנו כאן בארץ: התעמלות של עור הפנים. חיזוק השרירים, כדי שלא יהיו רופפים ומקומטים. וקיים מושג נוסף: חיזוק טונוס שרירי עור הפנים.

רוצות ללמוד עוד? טוסו להשתלמויות בצרפת

הדרך הטובה ביותר בה ניתן ללמוד את הסודות המקצועיים של הקוסמטיקאיות הצרפתיות, היא לטוס לקורסים והשתלמויות שונות בצרפת. בקורסים, אפשר ללמוד ולהכיר את כל המכשירים החשמליים, הטכניקות המיוחדות, והתכשירים בהם משתמשות הקוסמטיקאיות הצרפתיות. ומה עם החשיבות בלבחור קורס שעווה מקצועי? אם משקיעים וטסים להשתלמויות מקצועיות בצרפת, מומלץ גם לקחת קורס מקצועי של הסרת שעווה בטכניקות צרפתיות.